by  in Nezařazené

Nezapomenutelná sezóna Funky beat

Letošní sezóna taneční skupiny Funky beat byla jedním slovem – NEZAPOMENUTELNÁ !!!

Kadeti A a juniorky A  byli nominováni ze soutěže Taneční skupina roku na Mistrovství světa HIP HOP UNITE 2022 WORLD CHAMPS, které se uskutečnilo v Portugalsku. Kadeti se stali vicemistry světa a umístili se na 2. místě, juniorky obsadily 4. místo a děvčata, která soutěžila ve dvojicích, se umístila na krásném 5. a 8. místě.

Velké poděkování patří Moravskoslezskému kraji a Statutárnímu městu Frýdek-Místek za finanční podporu, bez které by nebylo možné se soutěže zúčastnit.
Děkujeme, že nám pomáháte plnit naše sny.
AdministratorNezapomenutelná sezóna Funky beat

 by  in Nezařazené

Gymnastky ze Sokola zazářily v Praze

V pátek 23.1.2020 odcestovala 10-ti členná skupinka gymnastek, včetně trenérek, na sobotní Teamgym závod, který se konal v Tyršově domě v Praze. Jednalo se o Přebor ČOS 2020, kterého se účastily družstva, která postoupila z krajských soutěží.

Pokračování

adminGymnastky ze Sokola zazářily v Praze

 by  in Nezařazené

Extraligové utkání volejbalu žen proti VK UP Olomouc

Utkání 14. kola UNIQA volejbalové extraligy žen: TJ Sokol Frýdek-Místek – VK UP Olomouc, 7. prosince 2019 ve Frýdku-Místku.

Domácí TJ Sokol Frýdek – Místek přivítal loňské vítěze extraligy z Olomouce. Domácí se snažili s mistrem držet krok, což se jim až do polovin setů dařilo, ale pak v koncovkách Olomouc ukázal svou kvalitu.

Online Fotogalerie:

https://www.zonerama.com/sokolkyfm/5847853
autor: Pavel Netolička

Pokračování

adminExtraligové utkání volejbalu žen proti VK UP Olomouc

 by  in Nezařazené

Mladé gymnastky absolvovaly první listopadový TeamGym závod

První listopadový TeamGym závod v Olomouci mají za sebou gymnastky z GK Sokol Frýdek-Místek. Do závodu děvčata nastoupila v neděli ve třech kategoriích. Malý TeamGym do 8 let ovládli s přehledem  gymnastky ve složení Barunka Vykoupilová, Klárka Lukšíková, Ellenka Dvořáková, Theinka Stawraba, Anička Mecečková, Alička Tobolová, Nicolka Jonášová a Terezka Gavorová a tímto prvním místem si zajistili postup na velkou oblast, která je bude čekat v prosinci.

Pokračování

adminMladé gymnastky absolvovaly první listopadový TeamGym závod

 by  in Nezařazené

Extraligové utkání volejbalu žen proti Olympu Praha

Utkání 8. kola UNIQA volejbalové extraligy žen: TJ Sokol Frýdek-Místek – PVK Olymp Praha, 26. října 2019 ve Frýdku-Místku.

 

Domácí TJ Sokol Frýdek – Místek přivítal Pražský Olymp. Bohužel hosté byli dnes jednoznačně lepším celkem a bez problémů nad domácími sokolkami zvítězili.

Online Fotogalerie:

https://www.zonerama.com/sokolkyfm/791865
autor: Pavel Netolička

Pokračování

adminExtraligové utkání volejbalu žen proti Olympu Praha

 by  in Nezařazené

Extraligové utkání volejbalu žen proti Brnu

Utkání 6. kola UNIQA volejbalové extraligy žen: TJ Sokol Frýdek-Místek – VK KP Brno, 17. října 2019 ve Frýdku-Místku.

TJ Sokol Frýdek Místek : KP Brno

Domácí TJ Sokol Frýdek – Místek přivítal tým z Králova Pole Brno, a domácím divákům a přichystal napínavou bitvu na pět setů, z které se nakonec radovalo vítězně Brno.

Online Fotogalerie:

https://www.zonerama.com/sokolkyfm/Album/5690636
autor: Pavel Netolička

 

Pokračování

adminExtraligové utkání volejbalu žen proti Brnu

 by  in Nezařazené

Nábor Jógy pro seniory

 

Oddíl jogy – mladé seniorky -zve zájemkyně o cvičení, které probíhá každé úterý od 17.00 do 18.30 v malé tělocvičně 1. ZŠ ve Frýdku. 

Nikdy není pozdě začít cvičit jógu! Zkušená lektorka a cvičení šité na míru seniorům – to jsou hlavní výhody našich lekcí jógy pro seniory.

Pokračování

adminNábor Jógy pro seniory