by  in Nezařazené

Extraligové utkání volejbalu žen proti VK UP Olomouc

Utkání 14. kola UNIQA volejbalové extraligy žen: TJ Sokol Frýdek-Místek – VK UP Olomouc, 7. prosince 2019 ve Frýdku-Místku.

Domácí TJ Sokol Frýdek – Místek přivítal loňské vítěze extraligy z Olomouce. Domácí se snažili s mistrem držet krok, což se jim až do polovin setů dařilo, ale pak v koncovkách Olomouc ukázal svou kvalitu.

Online Fotogalerie:

autor: Pavel Netolička

č.: 67   dne:   07.12.2019            v hod.:     17:00

TJ Sokol Frýdek – Místek : VK UP Olomouc 0:3   (17:25, 21:25, 19:25)

Vyjádření:

Domácí:

(Veronika Šnellyová):  Jsme rádi že jsme po celou dobu zápasu soupeři vzdorovaly a hrály vyrovnaně. Gratuluji soupeři k vítězství.

(Jaroslav Vlk): Olomouc potvrdil roli favorita, my jsme sice bojovali ale Olomouc nám moc nedovolil. Ukázali zkušenosti v rozhodujících fázích hry.

Hosté:

(Katarina Dudová):  Jsme rády za vítězství 3:0 po náročném programu

(Petr Zapletal):  Důležité vítězství, plnili jsme taktické pokyny, měli jsme problémy se servisem, to pramenilo že jsme trénovali s jinými míči.

Popis utkání:

V prvním setu vyrovnaný průběh do stavu 13:13, poté série 5 servisů Michalíkové a Olomouc odskočil na 17:13 a Olomouc set s přehledem vyhrál. Ve druhém setu se domácí drželi krok do poloviny setu pak hosté zlepšili hru v útoku a sokol jen korigoval výsledek. I v třetím setu byl Olomouc lepším týmem který měl utkání pod kontrolou.