by  in Nezařazené

Mladé gymnastky absolvovaly první listopadový TeamGym závod

První listopadový TeamGym závod v Olomouci mají za sebou gymnastky z GK Sokol Frýdek-Místek. Do závodu děvčata nastoupila v neděli ve třech kategoriích. Malý TeamGym do 8 let ovládli s přehledem  gymnastky ve složení Barunka Vykoupilová, Klárka Lukšíková, Ellenka Dvořáková, Theinka Stawraba, Anička Mecečková, Alička Tobolová, Nicolka Jonášová a Terezka Gavorová a tímto prvním místem si zajistili postup na velkou oblast, která je bude čekat v prosinci.

Dále náš klub reprezentovali děvčátka v kategorii do 11 let  ve složení Agátka Mitergová, Gabrielka Juřicová, Anetka Limbergová, Timeika Tobolová, Adrianka Koláčková a Káťa Šebestová.

Tento tým si po akrobacii udržel krásné třetí místo, ale na trampolíně nestačila obtížnost prvků a  body z obtížnosti nám pak chyběli k  lepší umístění,  ale i tak se trenérky  shodly, že děvčata předvedl parádní výkon i přesto, že závodili nemocné. Velké díky patří rodičům, kteří gymnastky podpořili a na tento závod zavezli a holky zacvičili moc dobře.

 

A velkou premiéru čekal na závodnice ve složení Nela Ševčíková, Dominika Murinová, Eliško Pokludová, Viktorie Křistková, Sára Nell Peřinová, Lucie Madenská, Adéla Kupková Emma Lusová. Tyto gymnastky poprvé reprezentovali náš klub v soutěži TeamGym junior s pódiovou skladnou.  Děvčata se připravovali na pódiovou skladbu velmi pečlivě a i přesto byla znát před startem  nervozita z neznáma, ale holky se předvedly v té možná nejlepší formě a s obrovským náskokem tento závod vyhráli a také si zajistili postup na prosincovou velkou oblast. Závěrem bychom chtěli moc poděkovat gymnastkám, které startovaly i přes nemoc a nenechaly svůj tým na pospas osudu a rodičům, kteří byli slyšet z hlediště, bylo to parádní shodly se trenérky Aldersová, Blažková a Křistková.

adminMladé gymnastky absolvovaly první listopadový TeamGym závod