by  in Nezařazené

Gymnastky ze Sokola zazářily v Praze

V pátek 23.1.2020 odcestovala 10-ti členná skupinka gymnastek, včetně trenérek, na sobotní Teamgym závod, který se konal v Tyršově domě v Praze. Jednalo se o Přebor ČOS 2020, kterého se účastily družstva, která postoupila z krajských soutěží.

 

Gymnastky ve složení Murinová, Pohludková, Ševčíková, Peřinová, Madenská, Kupková, Křistková a Lusová reprezentovaly Moravskoslezský kraj. Děvčata soutěžila na přeskoku a trampolíně, kde předvedly přemety přes bednu a obtížné rondáty-půlky za něž získaly druhou nejvyšší známku. Na akrobacii slečny předvedly v první řadě rondáty a fliky a do druhé řady přidaly ještě přemety. Za tuto disciplínu obdržely nejvyšší známku. Podiová skladba byla předvedena také velice hezky, ale konkurence začvičila lépe, a proto si gymnastky Sokola Frýdek-Místek v součtu bodů vybojovaly krásné 3. místo.

Trenérky byly velmi spokojené s tím, co bylo v Praze předvedeno. Povedlo se nám skoro vše a nejdůležitější pro nás bylo, že jsme se večerním vlakem vrátili všichni ve zdraví a s úsměvěm na tváři. Velmi nás také těší zájem rodičů, kteří nás doprovázeli jak svým hlasitým povzbuzováním z hlediště, tak svou přítomností po celou dobu našeho dvoudeního pobytu v Praze, shodly se trenérky Aldersová, Blažková a Křistková

adminGymnastky ze Sokola zazářily v Praze