by  in Nezařazené

Extraligové utkání volejbalu žen proti Olympu Praha

Utkání 8. kola UNIQA volejbalové extraligy žen: TJ Sokol Frýdek-Místek – PVK Olymp Praha, 26. října 2019 ve Frýdku-Místku.

Domácí TJ Sokol Frýdek – Místek přivítal Pražský Olymp. Bohužel hosté byli dnes jednoznačně lepším celkem a bez problémů nad domácími sokolkami zvítězili.

Online Fotogalerie:

autor: Pavel Netolička

zápas

č.: 38      dne:   26.10.2019            v hod.:  17:00

TJ Sokol Frýdek – Místek – PVK Olymp Praha 0:3 (16:25,9:25, 15:25)

Rozhodčí:  Horký, Trumpeš

Počet diváků: 150

Sestavy (od zóny I):

Domácí:  Pluhařová, Tkáčová, Šnellyová, Borovcová, Hadáčková, Uhrová   libero: Teperová

Střídali: Šprochová, Grygarová, Vašinová

Hosté: Ovečková, Denysová, Purchartová, Kalhousová, Staňková, Šimáňová   libero: Plešková

Střídali:  Bartošová

Vyjádření:

Domácí:

(Veronika Šnellyová):  Dneska nám bohužel nešlo vůbec nic. Trápily jsme se na přihrávce a postupně i na útoku.

(Jaroslav Vlk): Rozhodující faktor v kvalitě podání a příjmu. Olymp nás od začátku zatlačil a výborně bránil na síti i v poli.

Hosté:

(Šimáňová Pavlína): Po našem pozdním příjezdu jsme měly trošku strach, jak se s tím vypořádáme. Ale zvládly jsme to dobře. Soupeře jsme zatlačily především servisem a také jsme dobře bránily.

(Stanislav Mitáč):  Omlouváme se za pozdní příjezd. Utkání se nám vydařilo. Především jsme velmi dobře servírovali a následně i bránili.

Popis utkání:

V prvním setu si udržoval Olymp několika bodový náskok a domácí jen dotahovali. Ve druhém setu domácí dokázali držet krok pouze do stavu 6:5 pro Olymp, poté přišla série servisů 14 servisů Purchartové a dobré obrany na síti Olympu a set byl zcela v rukou soupeře. I ve třetím setu Olymp dominoval byť domácí dokázali vést 10:8 ale opět přišla série 6 servisů nyní Ovečkové a Olymp najednou vedl 14:10 a set i celý zápas dotáhl do vítězného konce.