TJ Sokol Frýdek-Místek mediálně podporuje dobročinný spolek ,, PACKY SOBĚ“

Účel založení spolku spočívá v pomoci opuštěným zvířatům – zejména psům, kočkám a koním, zkvalitnění a zpříjemnění jejich života v útulku, stanici či depozitu.
Na Frýdeckomístecku v současné době neexistuje spolek podobného zaměření, proto si myslíme, že by naše pomoc mohla být vřele uvítána.
Rádi bychom fungovali pod křídly města Frýdek-Místek a dalších významných místních firem a společností.
Naším prvním projektem bude finanční podpora Stanici pro koně v nouzi, o.s. v Třanovicích na navýšení kapacity pro ustájení dalších týraných koní, kteří potřebují pomoc.
Tento projekt bychom rádi financovali zčásti vlastním ziskem z vedlejší činnosti spolu, který spočívá v podnikání – telemarketing a internetový obchod, zčásti z výtěžku z benefičních kulturních akcí, sbírek a darů na transparentní účet spolku.
Po ukončení tohoto projektu bychom se rádi pustili do podobných akcí pro okolní nevyhovující útulky,záchytné stanice a depozia, postupem času pro útulky v celém MS kraji, případně ČR.
Pro tento projekt máme zajištěnou výrobu propagačních předmětů (dřevěných klíčenek s logem spolku, podtácků, pohlednic apod). Další výroba prodejních předmětů je v jednání.
Patronství našeho spolku vřele přijal místní muzikant René Souček, který bude ochoten pro dobrou věc uspořádat nejedno koncertní vystoupení. Potěšilo by nás, kdyby i více místních umělců zvážilo možnost vystoupit na našich akcích, či jinak naši činnost podpořit.
Rádi bychom spolupracovali s městkou veleakcí Sweetsenfest, kde bychom rádi propagovali náš zájem a uspořádali sbírku.
Dále by v našem zájmu bylo přispění na znovuotevření místního ZOOparku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.