Zakončení školního roku 2015/16

Koncem června se konalo zakončení školního roku oddílu Taekwondo. Připomenu zakončení předchozích let kde jsme si byli vyzkoušet přípravu hasičů s vybavením na cvičících trenažérech a polygónu ve škole hasičů a minulý rok sportovní víceboj na sokolu. Letošní rok byla … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené, Taekwondo | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zakončení školního roku 2015/16

Bratislava Open 2016

V červnu se konal mezinárodní otevřený  turnaj v Taekwondo Bratislava Open. Za účastí 12 států celkem se 480 závodníky. Za naši výpravu bojovali 4. zápasníci. Dva se skvěle umístili na stupních vítězů přičemž Michal Mlkvík vyhrál celou svou kategorii a … Celý příspěvek

Rubriky: Taekwondo | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bratislava Open 2016

Zkoušky na technické stupně

Ve středu 8. června proběhly zkoušky na žákovské technické stupně kup. Zkušebním komisařem byl prezident svazu Taekwondo WTF ing. Bohuslav Hybrant 5.Dan. Zkoušek se zůčastnilo 27. žáků našeho klubu od nejmenších až po dospělé, všichni zkoušející je zvládli úspěšně. Gratulujeme! … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené, Taekwondo | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zkoušky na technické stupně